Můj kousek štěstí
Míří do manželské poradny?
Míří do manželské poradny?

Sní o tom, že se manžel polepší. Dominika Gottová žije jako na houpačce, nahoru a dolů. Střídají se jí nálady a vlastně i nápady.

Ráno se probudí a řekne si, že už v Čechách nebude ani minutu, a zmizí do Finska, další ráno ji nalezne pevně přesvědčenou, že se pokusí přece jen zůstat doma a začít nový život. „Předsevzetí si žádná nedávám. Mám jenom jediné přání, chci být konečně šťastná a mít v životě klid,“ říká s počátkem nového roku Mistrova nejstarší dcera, aniž zřejmě tuší, že dosáhnout štěstí a klidu je ta nejtěžší věc na světě.

Je nepoučitelná?

Po boku divokého finského kytaristy Tima Tolkkiho (54), je dosažení klidu asi naprosto vyloučené. Přesto si dcera Karla Gotta (†80) nadále staví vzdušné zámky. Ač hovoří o rozvodu, ve skutečnosti doufá, že se Timo vzpamatuje a začne nový život. On sám nedávno prohlásil, že hubne, aby se manželce líbil, a tak do hospody zřejmě chodí pěšky.

Těžké uvěřit

Každý manželský poradce k Dominičiným nadějím okamžitě zaujme skeptický postoj. Někdejší kytarista metalové skupiny Stratovarius se ve vzorného manžela, který snídá kávu z melty a v neděli po obědě pozve choť na romantickou procházku a pak na kávu do cukrárny, zřejmě nezmění. „Je těžké uvěřit, že si to Dominika stále myslí,“ vrtí hlavou člověk blízký páru.

Silně zadlužený, permanentně nervově zhroucený alkoholik a narkoman, jehož životním motorem je neustálá snaha vypůjčit si od kohokoli peníze a obratem je propít, není zárukou štěstí a klidu, které Dominika tak zoufale hledá. Dobře informovaný zdroj dokonce tvrdí, že se Gottova dcera nechala slyšet, že by s kytaristou rádi zavítali do manželské poradny.

Prý už to málem uskutečnili, jenže v onen klíčový den za svítání Fin zmizel.  Když byl k večeru konečně nalezen namol opilý v křoví blízko nádraží Praha-Bubny, ukázalo se, že mu kdosi ukradl mobilní telefon, kytaru, kalhoty, zimní boty, lahev vodky a čepici s kšiltem s logem kapely.

Držíme palce

Nezbývá než doufat, že další pokus sledovaného páru navštívit poradnu dopadne již lépe. Dominika ve skrytu duše doufá, že se podaří manžela přimět, aby vyučoval na kytaru děti v takzvané lidušce neboli lidové škole umění, což by rodině zaručilo stálý zdroj příjmů. Držíme odborníkům palce.

Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz