Mirka Čejková: Díky mužům má ze života peklo

Bude ještě někomu věřit?

Málokteré televizní hvězdě se podařilo projít všemi televizními stanicemi. MIRCE ČEJKOVÉ (55) ano. Stejně tak si ale v soukromí prošla karamboly, hlavně s muži, které jí asi nemůže nikdo závidět.

I když jí to s prvním manželem, podnikatelem TOMÁŠEM VŠETEČKOU, nevyšlo, rozvod s ním nebyl nijak bouřlivý. Tento vztah ji ale poznamenal trochu jinak. Její první dítě, dcera PETRA (29), je postižená, a i když udělala takové pokroky, o kterých se moderátorce po vyřknutí diagnózy ani nesnilo, vždy bude potřebovat pomoc a dohled někoho blízkého. To s druhým manželem, věhlasným golfistou ALEXEM ČEJKOU (46), to vypadalo, že si Mirka své štěstí vybrala. Pohádkově bohatý úspěšný mladší muž, narození dvojčat. Co víc si přát. Právě při rozvodu se ukázalo, jak se může takový život zhroutit jako domeček z karet.

Měl jí sice platit velké alimenty, moc se k tomu prý ale neměl.

Pěkně tučné alimenty

Když vyšlo najevo, že Mirka požaduje po Čejkovi výživné na děti v odhadované částce 200 000 korun za měsíc, mnozí si klepali na čelo, že je tak trochu nenasytná. Moderátorka to ale vysvětlovala tím, že to byl její manžel, kdo pořídil rodině dům, který vyžaduje náročnou péči, a on rozhodl, že děti budou chodit do drahé školy, tak ať platí. Jenže v tom měl být kámen úrazu, že moderátorce peníze na účet prý zrovna nechodily. Co to bylo ale proti tomu, když si vzala ve vězení MARKA VÍTA (57).

Žila vedle psychopata?

Zatímco v době největší zamilovanosti se chovala jako puberťačka a nechápala, proč ho lidé odsuzují, po relativně krátké době zjistila, že šlápla vedle. Dokonce o něm měla prohlásit, že je násilnické prase. Když se rozcházeli, Vít prozradil, že jí pomáhal shánět špínu na Čejku. Inu, není divu, kdyby se po těchto zkušenostech rozhodla, že chlapa už nechce ani vidět.

Učarovala jí jeho svalnatá postava. Však jí svoji sílu předvedl.

reklama
reklama

Komentáře