Mirka Čejková - Nevěra a domácí násilí

Původně inženýrka chemie se stala známou a velmi oblíbenou moderátorkou. Profesi nakonec pověsila na hřebík kvůli druhému manželovi, který jí za to „poděkoval“ nevěrou. Mirka zkrátka neměla štěstí na muže.

Co  teď vlastně dělá kdysi tak známá moderátorka Mirka Čejková (56)? Dříve jí bylo všude plno, prakticky neslezla z televizní obrazovky a noviny o ní a jejím pestrém soukromém životě psaly div ne denně. Dnes už je všechno jinak a jen málokdo by uhodl, čím se zabývá. Na svých stránkách na internetu informuje o tom, že se zabývá koučingem a poradenstvím, ač její osobní život v minulosti poukazoval na to, že by spíš sama potřebovala poradit. Objevily se také zprávy ve smyslu, že pracuje jako poradkyně na ministerstvu zemědělství s platem, o kterém lze jen snít.

Láska jako z románů?

Původně inženýrka chemie působila řadu let v České televizi, poté v televizi Prima, nakonec zakotvila na Nově. V té době ji znal celý národ. Její život byl jedno velké dobrodružství a bulvární novináři se o ni zajímali jako o málokoho. Rozhodně to byla žena, se kterou se nenudíte. Přitahovala charismatické muže s tajemstvím a čas od času také všelijaké maléry, někdy dost velké. Rozvedla se celkem třikrát, to je slušná bilance. Zřejmě nemá štěstí na muže. Prvním manželem byl podnikatel Tomáš Všetečka (58), Mirka mu porodila dceru Petru (29). Mediálně nepoměrně sledovanější byl vztah s golfistou Alexem Čejkou (47), který začal jako pohádka a skončil jako katastrofa. Zpočátku to vypadalo na lásku jako z románů, golfista dobře vypadal a vydělával balík. V roce 2002 moderátorka, jejíž kariéru by jí mohl kdekdo závidět, odešla z Novy se slovy, že už je úplně vyčerpaná. Odjela s dcerou z prvního manželství i s Čejkovými syny Alexem (18) a Felixem (16) za svým profesionálním golfistou do Ameriky, kde ho chtěla doprovázet na zápasy coby vzorná sportovcova žena. Místo aby se řídila příslovím ‚Co oči nevidí, to srdce neželí‘, vřítila se rovnou do jámy lvové. Vrátila se ale zlomená, se žádostí o rozvod. Zjistila, že je jí manžel a otec jejích dvou synů nevěrný. Zhroutila se. Začala navštěvovat psychiatra a delší dobu užívala silná antidepresiva. Bulvár jí dělal ze života peklo, jeho čtenáři jí vyčítali, že je zlatokopka, která se rozhodla obrat bohatého golfistu o peníze.

Smutný návrat

Mnoha lidem leží v žaludku, že vysoudila statisíce měsíčně na výživném pro děti. Její rozvod v roce 2004 odstartoval veřejné praní špinavého prádla, na které by ne každá žena měla žaludek. Golfista o ní prohlašoval, že je hamižná a chce ho připravit o desítky milionů, Mirčin „klan“ hovořil o opaku, kdy se prý sportovec naopak snaží před manželkou spoustu milionů utajit. Z vily v Horoměřicích tehdy potichu vyvážel spoustu věcí, aniž o tom manželka, tehdy pobývající v Americe, měla tušení. „Pořád z domu vyjížděla různá auta. Vypadalo to, jako by něco stěhovali,“ popsal nezvyklý ruch před luxusní vilou Čejkových jeden ze sousedů. Moderátorčina kamarádka se nejvíc podivovala nad tvrzením, že Mirka nechtěla manželovi, když se krize vyhrotila, ukázat děti. „Kdyby nebylo jí, tak by je neznal. To ona je za ním vozila, doma jim vyprávěla pohádky o tatínkovi, a on se kolikrát celé týdny ani neozval,“ uvedla. „Když naposledy přijel po roce a s milenkou, zastavil se za dětmi na tři hodiny, ten nejmladší ho ani nepoznal. “

Vězeň a násilník

Je tedy s podivem, že po takových zkušenostech se moderátorka po hlavě vrhla i do třetího manželství. Za Marka Víta (57) byla provdaná šest let, rozvedli se roku 2011. Ani Vít rozhodně nebyl trefou do černého, Mirka ho dokonce nařkla z domácího násilí. Zatímco z Čejky strach neměla, ač ji údajně nejméně jednou uhodil, Víta se podle svých vlastních slov bála. Tvrdila, že po jednom z jeho útoků byla měsíc v pracovní neschopnosti. Řada lidí se divila, jak je možné, že se za takového člověka provdala. Moderátorka to vysvětlila tím, že přišel do jejího života v době, kdy byla na dně po druhém rozvodu, bez práce a sama na dva malé syny a dospívající postiženou dceru. Denně o sobě v bulváru četla hrozné věci. Potřebovala ochránce. Proč si vybrala člověka, který byl v přerušení výkonu trestu? Brala si ho ve vězení, i když věděla, že dostal osm let za mnohamilionové podvody a že ho bývalá žena označila za násilníka. Bylo by tedy moudré, kdyby si Mirka eventuelní čtvrtý sňatek buďto dobře promyslela, nebo se raději už nevdávala vůbec. .

reklama

Komentáře

reklama