Miroslav Etzler: Místo romantiky totální komedie!

Tohle vás pobaví! Už déle než rok Miroslav Etzler (52) udržuje vztah s přítelkyni Helenou. Po rozpadu manželství s herečkou Vilmou Cibulkovou (53) byl dlouho sám a život si zpestřoval krátkodobými románky. Až s Helenou zakotvil ve stabilním partnerství a vypadá to na lásku s velkým L.

O tom svědčí i to, že ji neváhá brát na společenské akce a před fotografy ji k sobě hrdě tiskne. Pokud byste si ale mysleli, že jejich seznámení muselo být plné romantiky, není tomu tak. Oba na první setkání vzpomínají s velkou nadsázkou.

"Byl jsem na večeři s kamarádem, vyšel jsem ven a čekal na taxíka. Najednou slyším nějaký rachot a vedle mě se rozplácla žába. Říkal jsem si, že se ta slečna asi zranila, tak jsem ji zvedl. Tou dobou jsem byl už půl roku sám.

Slečna se mi líbila a šli jsme na panáka – ona mě pozvala. A odjel jsem domů," vylíčil. V té době byl Etzler už půl roku bez partnerky, bez závazků... Taková situace byla výzva. Co když je to žena jeho života? Vzal příležitost za pačesy a dal se sní do hovoru.

"Slečna se mi líbila a šli jsme na panáka – ona mě pozvala. A odjel jsem domů," rozpovídal se herec. Tím ale příběh neskončil. Jako znamení, že je to nejspíš řízením osudu, na sebe nečekaně narazili ještě podruhé.

"Kamarád, se kterým byl Mirek předchozí den na večeři, měl číslo na moji kamarádku a pozval nás také na večeři. A byl tam i Míra," popisuje další shodu náhod Helena. A jak je vidět, tihle dva k sobě opravdu měli patřit.

Etzlerovi to s Helenou skvěle klape i po měsících. Dnes se jejich seznámení smějí. "U někoho přeskočí jiskra, u nás přeskočila Helenka. Dost brutálním způsobem," míří na skok do louže, kterým to všechno začalo.

Tak ať jim láska vydrží!       .

reklama
reklama