Můj čas na kafíčko

Miroslav Etzler nejprve zradil jednu známou herečku, potom i druhou!

Můj čas na kafíčko

Nejslavnější čeští svůdníci – 6.díl:

Některé příběhy se v lidském životě opakují. Miroslav Etzler (55) opustil svoji první osudovou partnerku, matku svého syna, kvůli jiné ženě. Ani u té ale nakonec nevydržel a také od ní odešel za mladší!

 V šestnácti letech odešel Miroslav Etzler po smrti svého otce z domova. Studoval na gymnáziu a přivydělával si všelijak, třeba i těžkou dřinou na brigádách v koksovně. Táhlo ho to k divadlu, tehdy ho hrál jen amatérsky. Brněnská JAMU byla pro ambiciózního mladíka jasnou volbou.

Matku syna si nevzal, další ženu ano!

Miroslav rozhodně nikdy nepatřil k jednoduchým osobnostem. Už v mládí sváděl těžký boj s alkoholem. Absolvoval jedno neúspěšné manželství. Potom se sblížil s kolegyní Zuzanou Bydžovskou (58). Ta se mu líbila už dávno, od chvíle, kdy ji kdysi viděl ve filmu Tisícročná včela.

Tehdy mu bylo teprve šestnáct roků a určitě si nepředstavoval, že s ní bude jednou sdílet společnou domácnost a mít syna. Zuzana měla v době, kdy se dala s Miroslavem dohromady, také už

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden