Miroslav Etzler: Opakuje stále stejné chyby

Herec Miroslav Etzler (54) se ještě nedávno dušoval, že tentokrát roli otce zvládne. Coby čerstvý otec malého Sama se chtěl změnit. Jenže to vypadá, že zůstalo jen u slibů a vlažné snahy. A to je už jeho několikátá šance! Dcery z prvního manželství Markétu (25) a Magdalénu (23) opustil, když byly ještě malé holky.

A i když spolu později vztah nějakým způsobem navázali, nebylo to nic moc. A po narození Sama jejich vztah opět ochladl. Údajně ho dcery odstřihly definitivně. Když odešel za herečkou Zuzanou Bydžovskou (57), dost předchozí rodině ublížil.

Stejně tak poté i synovi Christianovi (18), jehož opustil kvůli herečce Vilmě Cibulkové (56). Syn mu dodnes jeho odchod vyčítá a Bydžovská se ze zrady nevzpamatovala. Muži u ní mají červenou. Jak dopadne jeho současná partnerka Helena Bartalošová (37)? Věřila, že se Etzler napraví a nedokáže opustit tak malé miminko, jakým Samík je.

Zvlášť poté, co na sobě opravdu začal pracovat – změnil životní styl, zhubl, omezil pití... Jenže jestli je jeho řešením krizové situace vždycky útěk od rodiny k někomu dalšímu, nenastane to i tentokrát? Ve svém věku by už přece měl vědět, které věci stojí za to, aby se vybojovaly.

reklama
reklama

Komentáře