Můj čas na kafíčko
Místo Ordinace přijdou Sestřičky!
Místo Ordinace přijdou Sestřičky!

Když Nova vyhlásila do světa novinu o konci Ordinace v růžové zahradě, měla už v záloze jiný plán! Nezařízla tak oblíbený seriál bez náhrady.

Tou má být česká verze slovenského seriálového hitu Sestričky, v němž se krom zdravotníků, sestřiček a lékařů budou objevovat třeba i prostitutka s feťačkou. Seriál Sestričky má na Slovensku za sebou už tři řady a má tam obrovský úspěch.

Proto Nova ukončila skomírající Ordinaci ze dne na den, a už dokonce natáčí první díly licencovaného slovenského seriálového zázraku. Uspěje ale proti prakticky stejnému seriálu, který už nějakou dobu běží na Primě?

Martin Preiss (47)

Sestřičky na všech programech?

Půjde prý totiž v podstatě o totéž, i když obsazení má být velmi silné. Ze zákulisí nově natáčeného seriálu už unikly informace, že televize má tři želízka v ohni. Doktorky si tak zahrají Aňa Geislerová (44) i její mladší sestra Ester (36).

„Spolu budou velmi silná dvojka,“ prozradil důvěryhodný zdroj, co se šušká ve štábu „Jsem moc spokojená. Mám tam velmi legrační roli. “ pochvaluje si Aňa, stejně jako většina herců, kteří dostali příležitost v seriálech, a zároveň přiznává, že seriál nebude nekonečný.

Má mít údajně jen 20 dílů. „Je to typ práce, který neznám, ale baví mě to. Navíc tam se ségrou hrajeme lékařky, takže z nás má maminka radost, že má holky doktorky,“ smála se Aňa, která se letos těšila na Vánoce, protože měla poprvé vše hotové s předstihem.

Nejdřív deprese, teď vrchol!

Další postavu si zahraje Martina Preissová (45),  si v posledních letech užila svoje s manželem Martinem (47), který bojoval s depresemi i závislostí na alkoholu a prášcích, a celá rodina tak stála na ní. Muž se dal do kupy a Martina opět nastartovala kariéru.

Už teď ji vídáme jako drbnu Řehákovou ve Slunečné. Zrzavé sestřičky frčí, a tak se objeví i tady. Zahraje si ji Iva Pazderková (40), která nedávno bodovala v soutěži fitness. Bude zajímavé sledovat, jak se její postava bude vyvíjet. Tedy pokud se seriál chytí a bude podobně nekonečný, jako byla Ordinace.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz