Moje šťastná hvězda

Místo oslav se opět jen trápí

Herecká legenda Jana Šulcová (75) oslavila nedávno významné půlkulatiny.


Místo bujarého veselí se ale „pochlubila“ francouzskými holemi. Hvězda komedie století S tebou mě baví svět totiž zakopla o práh a poranila si koleno.


V posledních letech je to už poněkolikáté, co jí pořádně potrápilo zdraví. A dle svých slov na tom není herečka, která kdysi popletla hlavu nejednomu muži, moc dobře ani psychicky.


Zima jí nedělá dobře


Jana Šulcová si totiž posteskla, že jí nedělá ani trochu dobře chmurné zimné počasí. „Opravdu blbě snáším tu věčnou šeď, chci slunce a teplo a nad sebou modrou oblohu,“ posteskla si oslavenkyně. Vrásky na čele jí přidělává také její pejsek, kterému už je 14 let a má o něj velký strach. „Je mi nadevše.


Musím ale myslet na to, že mě opustí. A já už si ve svém věku nového psa pořídit nemůžu, to by bylo nezodpovědné,“ říká smutně s tím, že si se svým věrným kamarádem užije víc legrace než s nějakým mužem, na které ostatně už před lety zanevřela.


Světlo na konci tunelu


Nad vodou ji ale drží vidina toho, že by se už brzy mohla vrátit na jeviště. S bývalým manželem Oldřichem Víznerem (74) a jejich dvěma dcerami mají totiž rodinné divadlo, které plánují zase rozjet.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden