Místo plavek vyvětrá plínky

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (28) je těhotná. Miminko čeká se svým manželem Ivanem Heckem (39). Krásná blondýnka se pochlubila rostoucím bříškem v plavkách a prozradila, že už je v pátém měsíci.

Svůdné Evě (28) spadl kámen ze srdce, že už je to venku, protože už to na ní prý začíná být vidět. „Jsem ráda, že se to podařilo nějakou dobu utajit. A jsem spokojená, že jsem to mohla nechat pod pokličkou a s partnerem si to zatím užívat ve dvou,“ prozradila rozzářená Eva, která bude asi muset vyměnit garderobu.

„Bříško trochu mám. Dopnout šaty mi už dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože to už nešlo dál tajit,“ prozradila moderátorka primáckých zpráv, že se jí ještě zvýraznily její vnady.

Těhotenství zatím prožívá bez problémů, nemá žádné špatné stavy, jiné chutě nebo nálady a nevolnosti. „Absolutně nic,“ libuje si Eva, která ani neřeší, jak dlouho bude moderovat, ani to, za jak dlouho se do zpráv vrátí po porodu. Mateřství si chce však užít se vším všudy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden