Moje sladké tajemství

Místo pomoci se dočkala násilí!

Moje sladké tajemství

Život se s ní nemazlil, o smrti partnera Tomáše Holého se dozvěděla až z novin!

Kariéru jedna z našich nejúspěšnějších zpěvaček, Lucie Bílá (56), zahájila v polovině 80. let. Kromě písničky Neposlušné tenisky si však z té doby navždy odnesla v paměti jednu krutou vzpomínku a jednu osobní tragédii.

Než se stala Lucií Bílou (56), znali ji všichni jako Hanu Zaňákovou. Temperament dávala najevo už od dětství, kdy před princeznami a panenkami dávala přednost klukovským hrám a pohybu.

Stěhování skončilo traumaticky

Se zpěvem začala v dětském věku v lidové škole umění. Už tenkrát paní učitelky věděly, že tahle slečna má talent a nejspíš to někam dotáhne. Nemyslela si to ale přijímací komise na konzervatoři, kam Lucii nevzali.

Místo toho se šla vyučit švadlenou. O zpívání ale snila dál. Nejprve z ní byla tvrdá rockerka – to když se připojila ke skupině Arakain se zpěvákem Alešem Brichtou (62). Pak se jí ujal

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden