Místo prvního rande s Anjelicou Houston skončil Jack Nicholson v posteli s jinou!

Rozcházeli se a dávali dohromady neuvěřitelných sedmnáct let!

Nikoliv neprávem měl Jack Nicholson (82) v Hollywoodu vždy pověst jednoho z největších samců, který nenechá žádnou sukni na pokoji. Srdce zlomil i kolegyni Anjelice Houston (68).  

Za své mnohaleté trápení s Jackem Nicholsonem (82) vděčí herečka Anjelica Huston (68) nepřímo svému otci. Tím byl slavný režisér John Huston (+81), který se na stará kolena ještě rozhodl oženit. Byla to už jeho pátá svatba a nevěsta byla o více než generaci mladší. S macechou se Anjelica skamarádila – a právě jí doprovázela i na osudový večírek, kde potkala Jacka Nicholsona.

Nechával se sbalit přímo před ní!

Do charismatického herce se Anjelica zamilovala během pár vteřin. Protančili spolu skoro celou noc. Když Jack navrhl rande, Anjelica ihned souhlasila. Jenže hned na první domluvenou schůzku se herec nedostavil. Vymluvil se, že má něco důležitého, co nemůže počkat. Při jeho pověsti věčného nevěrníka nepřekvapí, že se jednalo o jinou ženu, se kterou strávil noc. Místo rande s Anjelicou se zkrátka věnoval své bývalé přítelkyni. Herečka se to dozvěděla od jednoho kamaráda. Tenhle Jackův podraz jako by odrážel všechno, co přijde a co bude muset Anjelica strpět. Hollywoodský švihák si byl dobře vědom toho, jak po něm šílí zástupy žen. Nebránil se jejich přízni ani ve chvílích, kdy se na veřejnosti držel s Anjelicou za ruku. Nešťastná herečka pomalu ztrácela svoji hrdost, ale na Jackovi byla vyloženě závislá. A on si dokázal prosadit svou. Když se jednou Anjelica naštvala při pohledu na to, jak Jack svádí jednu modelku, chtěla ho okamžitě opustit. On jí to ale nedovolil. Popadl jí za zápěstí a násilím jí usadil zpátky se slovy, že tímhle způsobem od něho ženy neodchází!

Na rozloučenou dostal výprask!

Vztah Jacka a Anjelicy by se klidně mohl zfilmovat jako bouřlivé milostné drama. Určitě by v něm nechyběly takové scény, kdy na festivalu ve francouzském Cannes odjel Jack od své přítelkyně na motorce s atraktivní Francouzkou, která ho sbalila přímo na ulici. Anjelica ovšem nebyla z těch, kdo by jen tak tiše trpěli: začala si románek s Jackovým hereckým kolegou Ryanem O´Nealem (78). Na druhou stranu, když nabourala s čerstvě darovaným Mercedesem, Jack jí okamžitě koupil stejné auto! Ti dva se stále scházeli a rozcházeli. Anjelica doufala, že se bouřlivák konečně jednou usadí a právě ona bude tou šťastnou a vyvolenou. Chtěla s ním mít děti. Když tuhle otázku před Jackem nadhodila, vysmál se jí do očí a ona pak několik nocí probrečela. Nakonec se rozešli definitivně. Poslední kapkou pro Anjelicu bylo Jackovo přiznání, že dítě, které nechtěl mít s ní, čeká s jinou ženou. Tehdy už jí ruply nervy a herce pekelně zmlátila. Ten na to byl ovšem svým způsobem hrdý. Modřinami, které měl po výprasku od Anjelicy po celém těle, se dokonce jiným ženám chlubil!

Dětí se nedočkala ani s dalším partnerem!

Tak dlouho čekala Anjelica Huston na to, že se stane matkou Jackových potomků, až nakonec skončila bezdětná. Nikoliv ovšem neprovdaná – poté, co skončilo její marné sedmnáctileté čekání na to, až Jacka získá napořád, si našla manžela. Vzala si sochaře Roberta Grahama (+70), ten ovšem před 11 lety zemřel. Na Jacka ale dál vzpomínala a v jednom rozhovoru prohlásila: „Je někým, koho jsem zbožňovala v životě nejvíc a koho budu milovat navždy!“

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama