Místo svatby a druhého dítěte přijde krutý rozchod?

Zásnuby a za rok svatba. Takhle si to Sandra Nováková (38) s Vojtěchem Moravcem (33) vysnili, ovšem plány vzaly za své. A to dokonce tak moc, že to spíš vypadá na šokující rozchod.

Jedna z hlavních hvězd seriálu Sestřičky Modrý kód, herečka Sandra Nováková (38) Přiznala, že i její partnerství s režisérem Vojtěchem Moravcem (33) dostihla pověstná krize po sedmi letech. Zároveň bohužel připustila, že nemusí být poslední. Otázkou však je, jestli by tu další dokázali tyhle dvě osobnosti společně ještě vůbec ustát.

Jeden druhého už měli plné zuby

Současná situace ohledně koronavirové pandemie se velmi výrazně dotkla i jejich společného života. Nejen, že je oba připravila o podstatnou část práce a tím pádem i příjmů do rodinného rozpočtu, zároveň je oba doslova uvěznila v jedné domácnosti, bez možnosti úniku.

A to se samozřejmě na jejich soužití v negativním slova smyslu podepsalo. Až teď se to ale Sandra rozhodla přiznat. Proč? Možná věří, že to nejhorší už mají za sebou. Nebo že by se snad situace nelepšila a ona už dál

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden