Místo svatby se dočkala jen hořkého konce?

Mladšího partnera si hýčká už dlouho. Ustojí Michal to, co jiní nezvládli?

Málokdo by řekl, že Lucie Borhyová (43) měla někdy trápení. Přitom s osudovými chlapy si prožila své. Jen se potvrzuje, že moderátorka je i dobrá herečka. Když bude prožívat další rozchod, jen tak to na ní nepoznáme.

Půvabná moderátorka Lucie Borhyová (43) má z neznámého důvodu pech na lásku. Muži po ní sice šílí, třikrát byla prý zasnoubená, ale zásnubní prstýnky jí maximálně tak chrastí ve šperkovnici. Navíc její osudoví muži, tedy otcové jejích dětí, se k ní hezky nezachovali. Kde dělá Lucie chybu?

Je to konečně ten pravý?

Lucii nic jiného nezbývá, když pak dostane otázku na svatbu, prohlašuje, že vše nechává osudu. Není ale pochyb, že i Lucie sní o svém velkém dni v bílém. Ženicha by snad měla, s o deset let mladším milencem Michalem Smečkou (33) ji pojí i

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden