Mistr rolí lékařů a rozervanců pronásledovaných běsy

Narodil se v Londýně, Werichovi říkal strejdo a kmotrem mu byl Jan Masaryk.

Dabingový mág Jiří Štěpnička (74), jehož hlasem k nám mluví například Harrison Ford, chtěl být malířem po otci. Přátelé jeho matky jej ale přesvědčili, aby se stal slavným hercem, jako byla ona.

Jeho dětství bylo smutné a velmi dramatické, neboť ho poznamenal osud maminky, filmové a divadelní hvězdy Jiřiny Štěpničkové (†73). Přesto z něj vyrostl významný herec, který má řidičák na autobus, nebojí se manuální práce a zvládne nejedno řemeslo. Jiří se narodil dvěma významným umělcům.

Tatínek Jan Samec (†71) byl akademický malíř a jak je výše uvedeno maminka Jiřina Štěpničková byla úspěšnou filmovou a divadelní herečkou. V poválečném Československu ale moc rolí nedostávala, a tak se rozhodla odcestovat na studijní pobyt do Anglie. Tam zjistila, že je se Samcem těhotná, tak se mladý pár

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden