Mladá milenka mu pomáhá

Jeho obavy byly zbytečné. Herec Ondřej Pavelka (64) se v nové roli v seriálu Slunečná cítí jako ryba ve vodě.

Ondřej už několik let žije po boku své milenky Veroniky, se kterou se ale skoro nikde neukazuje. V minulosti na ni lidé házeli špínu, protože je viditelně mladší než než se svými vrstevníky.

Občas se stává, že hercům není jeho poučování příjemné. Pavelka ale všechny své zkušenosti předal tak klidným stylem, že to všem přišlo jako zajímavé povídání slavný herec.

On se ji proto rozhodl chránit a teď se ukázalo, že věděl, proč. to dělá. Když se naskytla nabídka hrát v seriálu, nejdřív váhal. Noví lidé, nové prostředí, nový seriálový děj.

Bylo toho spoustu, ale on se nakonec rozhodl, že do toho půjde. Jelikož účinkoval v seriálu několik let předtím, snažil se svým kolegům předat některé své rady a tipy, především těm mladším, jako je například Marek Lambora (25).

Měla to být právě Veronika, která Pavelkovi radila, jak s mladšími lidmi komunikovat, co říkat a co ne. Živí se totiž jako produkční a sama má s filmem dost zkušeností. Nebýt Veroniky, asi by u svých kolegů tam moc oblíbený nebyl.

Plánuje svatbu?

Na natáčení se vždy těší, užije si tam spoustu zábavy a nic mu neschází. Ostatně, sám přiznal, že tráví čas raději s mladšími ročníky než se svými vrstevníky.

Občas se stává, že hercům není jeho poučování příjemné. Pavelka ale všechny své zkušenosti předal tak klidným stylem, že to všem přišlo jako zajímavé povídání a dost se toho přiučili.

Vždyť je také jedním z učitelů herectví na DAMU. Stále tajně doufá, že na jeho mladou milenku, která je mu oporou, někteří jedinci změní názor.

Ale pokud se to nestane, rozhodně se z toho nezhroutí. To zní skoro, jako kdyby Ondřej plánoval žádost o ruku.

Dala by si říct

Takové vychvalování, to nemůže být jen tak. Veronika by se určitě moc ráda stala paní Pavelkovou. Necháme se překvapit, jaké eso vytáhne herec z rukávu.

reklama
reklama

Komentáře