Moje šťastná hvězda

Mladší milenec Gondíkové jako dokonalá pomsta manželovi?

Moje šťastná hvězda

Není žádným tajemstvím, že má Langmajer za sebou hříšnou minulost. Ženy střídal a možná podvedl i Gondíkovou. Ovšem i ona má prý ctitele!

Mezi partnery to prý poslední dobou hodně vře. Vše měla odstartovat nevěra Jiřího Langmajera (58). Stále krásná Adéla Gondíková (50) mu ale podle všeho oplatila stejnou mincí.

Dlouho to vypadalo, že se tihle dva hledali, až se našli. Jiří Langmajer (58) se po boku hvězdy seriálu Ulice uklidnil a z proutníka se stal v podstatě domácký typ. Je to však možná jen zdání. Ne nadarmo se říká, že starého psa novým kouskům naučit nelze.

Někteří lidé tvrdí, že pokud byl chlap jednou nevěrník, nepředělá ho ani krásná Adéla Gondíková (50). Mezi partnery je údajně napětí už delší dobu. Povídá se, že se doma neshodnou na maličkostech. Všechno má pramenit z toho, že už se nějakou dobu spekuluje, že si

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden