Mladší přítelkyně vytáhla Mela Gibsona z problémů!

Je sice mladší než jeho první dcera, ale zato má na něho dobrý vliv.

Americký herec Mel Gibson (66) byl dlouho ženatý. Pak ale přišly nevěry, společenské pády a konec vztahu. Dnes žije s partnerkou, která je o 34 let mladší.

Ačkoliv se Mel Gibson narodil v New Yorku a žil tam až do svých dvanácti let, svoji kariéru rozjel na opačném konci zeměkoule – v Austrálii. Do Ameriky se pak vrátil jako slavný herec. U protinožců se ale mezitím stačil i zamilovat a oženit.

Doplatil na to, že neměl předmanželskou smlouvu

Hollywoodský herec chtěl být původně novinářem nebo kuchařem. Jeho sestra ale věděla o jeho schopnostech a tak ho přihlásila bez jeho vědomí na konkurz do filmu. Noc předtím, než se konkurz konal, se Mel popral a přišel ke kamerovým zkouškám se zřízeným obličejem.

Kupodivu se to ukázalo jako výhoda. Po malých rolích přišla ta zásadní, v nízkorozpočtovém – a dnes kultovním – snímku Šílený Max. Tehdy už byl ženatý. S první ženou, zdravotní sestrou Robyn Moore (61), se seznámil ve velkém bytě, kde byla

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden