Mladý milenec jí dává zabrat!

Představitelka Heleny ze stejnojmenného seriálu televize Nova Sandra Pogodová (46) působí velmi otevřeně. Často ze sebe chrlí jeden vtípek za druhým, je upovídaná a má spoustu zajímavých zážitků.


Jakmile ale přijde řeč na její milostný život, mlčí jako ryba. Má snad herečka co skrývat? Vždyť není už žádným tajemstvím, že minimálně od loňského jara randí s výrazně mladším milencem. 


Nemůže tomu uvěřit


O koho se jedná, ale úzkostlivě tají. Fanoušci nemusí však mít strach, je o ni dobře postaráno a je šťastně zadaná. Jinak by prý nebyla tak veselá. „Smíchem a sexem ku zdraví,“ mlží Pogodová, která odmítá dokonce prozradit i to, jak dlouho se svým objevem přesně je.


Prozradila jen, že má zetzetko – „zajda známost“. Mladý partner jí ale zřejmě dává pořádně zabrat, protože jak sama herečka uvedla, vůbec ho nestíhá, a má proto trochu hoňku. Fakt, že má vedle sebe muže, se kterým ji má dělit deset let, ještě Pogodová údajně pořádně nevstřebala.


Přitom ještě před třemi lety tvrdila, že chlapy do třicítky a po třicítce nechce. Její koloušek zjevně asi musí stát za to, že najednou tak moc otočila. Hlavně že je spokojená.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden