Mluví s vámi duchové?

Existuje několik způsobů, jak může duchovní svět získat vaši pozornost, ať už jsou to vaši blízcí, kteří přišli na tento svět, nebo vaši duchovní průvodci. Poradíme, jak se s nimi spojit.

1. Elektronika začne vyvádět 

Nezapomeňte, že těla sice odejdou, ale energie, kterou se spojíte s milovaným člověkem, je věčná a můžete ji vždy cítit, když jí budete otevření. Duchové využívají i světla a jiné elektronické prvky, aby vám dali najevo, že jsou vám nablízku.

Elektřina je pro ně snadný kanál, jak na sebe upozornit. Mohou vypínat vaše lampy, zhasínat svíčky, zvyšovat či snižovat hlasitost v rádiu nebo přepínat televizní kanály.

Počítače přestanou pracovat a auto nenastartuje, dokud neupoutají vaši pozornost. Dokážou vás upozornit i na vaši oblíbenou píseň, která zrovna hraje v rádiu, aby vám umožnili vzpomenout si na toho, kdo je s vámi.

2. Tichý hlas vám odhalí odpověď 

Často se stává, že se vám v mysli zjeví jasná myšlenka a vy nevíte, odkud se tak najednou vzala? Takové myšlenky pocházejí od vašich duchovních průvodců a zemřelých členů vaší rodiny. Mohou využívat i

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama