Moje šťastná hvězda
Moc se mu nedaří
Moc se mu nedaří

Nepřeje si, aby se z jeho syna stal herec. Princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku Pavel Trávníček (69) má o budoucnosti malého Maxe (3,5) úplně jiné představy.

Byl by rád, kdyby se z něj stal právník nebo lékař. Proč si ale nepřeje, aby šel v jeho šlépějích?

Stěžuje si na peníze

Podle Trávníčka je práce v uměleckém světě nejen nestabilní, ale i bídně placená. A to má být hlavním důvodem, proč má nejmladší dítko od kumštu odrazovat. Sám ale asi zapomněl, že on se herectvím stále živí, a svou stížností na nedostatek peněz si mohl proti sobě poštvat některé své nadřízené a také kolegy.

Působí to totiž, jako kdyby mu honoráře, které dostává, nestačily. A v jeho případě nemá jít zrovna o malou sumu. Proč si tak najednou začal na své povolání stěžovat? Trávníček je možná podrážděný z toho, že jeho podnik krachuje.

Krachuje mu divadlo?

Jeho divadlo bylo kvůli opatřením také dlouho zavřené, a ani teď mu nemá údajně moc vynášet. Asi proto má teď nedostatek financí, a vybíjí si to na všech kolem. On sám se nejspíš bojí toho, že bude zanedlouho muset svoje divadlo zavřít.

A to by ho zřejmě hodně mrzelo, protože jeho i jeho ženu stálo spoustu úsilí. Zatím to sice nehrozí, ale pokud to takhle půjde dál, asi nebude mít na výběr. Snad ale toto nelehké období brzy pomine a vše se zase vrátí do starých kolejí. Za svou píli by si to jistě zasloužil.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz