Moje sladké tajemství

Moderátorka vrací úder. Soukalová míří do filmu!

Moje sladké tajemství

Televizi nepotřebuju, mám svůj vlastní projekt! A bude to velký!

Bývalá hvězda biatlonu a teď už i pořadu Showtime Gabriela Soukalová (33) sekla s moderováním na Primě. Ne že by to měla původně v plánu. Zasáhlo ji moderátorské zemětřesení, jež způsobila blond sexbomba Eva Hecko Perkausová (28) a její návrat z mateřské. Soukalová ale vytáhla trumf!

Gabriela Soukalová (33) provázela diváky pořadem o celebritách s názvem Showtime skoro dva roky. V srpnu 2021 odešla kvůli těhotenství a vloni se opět vrátila. Jak se teď ukázalo, ne na dlouho.

Blondýna útočí

„Včera jsem se dočetla v médiích, že odcházím z TV Prima. Myslím, že by bylo slušné, abych se to od svých nadřízených dozvěděla jako první,“ napsala Soukalová na Instagramu poté, co

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden