Moje šťastná hvězda

Mohl by přijít o práci?

Jeden z nejuznávanějších moderátorů a herců MAREK EBEN (62) si prý poslední dobou hází sám klacky pod nohy. Při některých natáčeních má moc náročné požadavky.

O jeho zkušenostech nikdo nepochybuje, ale ne vždy může všude o všem rozhodovat. Moderátor a herec Marek Eben (62) má na režiséry a scénáristy někdy takové požadavky, že ani oni samy je nechápou. Posledně se takto Eben projevil při natáčení pohádky Princezna a půl království.

Moderování mu jde lépe, než hraní

Nechtěl, aby se jeho postava účastnila jakýchkoliv akčních scén. A zároveň si nepřál ani kaskadéra, podle něj by to prý bylo nedůvěryhodné. Scény se musely změnit Eben si tak dlouho trval na svém, až toho docílil.

Tvůrci tam musely některé scény úplně změnit, protože Eben měl být v pohádce celkem dost akční a sportovně založený. Marek měl štěstí, že narazil na tak trpělivé a vstřícné tvůrce, ale takto by to nemuselo dopadnout vždycky.

Někteří režiséři by se s Ebenovými požadavky asi příliš nemazlili. I proto není jisté, jestli si u filmu ještě vůbec nějakou práci najde..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden