Můj kousek štěstí

Ilona Svobodová se mohla stát první dámou

Můj kousek štěstí

Osud jí vzal další lásku.

Hvězda Ulice Ilona Svobodová (62) si občas stěžuje na diváky, kteří se prý někdy chovají, jako by byla jejich majetkem. S manželem i synem prožila spoustu trápení.

Kladenská rodačka tíhla ke kumštu odmalička. Ráda tancovala, hrála na klavír, kreslila. Velebí babičku a dědečka, kteří se o ni od útlého dětství starali, aby rodiče mohli chodit do práce.

Děda, jehož Ilona Svobodová (62) velice obdivovala, byl skaut, mluvil francouzsky a německy a miloval matematiku, chemii a statistiku. Babička zase vnučku učila šít, plést, háčkovat a vařit.

Babičky a dědečkové ji kromě toho naučili to nejcennější: radovat se z každého dne. „Umím být šťastná za cokoli. I v těch průserech, které

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden