Moje malé lázeňské dobrodružství

Slavila jsem padesáté narozeniny. Když jsem rozbalila dárek od mého muže Filipa, málem jsem radostí vyskočila do vzduchu…

V obálce byl poukaz na víkendový pobyt v lázních.

Už dlouho jsem snila o tom, že spolu někam odjedeme a užijeme si trochu romantiky. V uplynulém půlroce jsem na toto téma nejednou zavedla řeč. A můj zabedněný manžel to konečně pochopil a zařídil se podle toho.

Raději byl sám doma

Bohužel, když jsem si poukaz lépe prohlédla, moje radost rychle opadla. Pobyt byl jen pro jednu osobu. Manželovi se totiž nechtělo, a tak vymyslel, že mě do lázní pošle samotnou. Prý ať si odpočinu a klidně si vyhodím z kopýtka.

Když to chce, má to mít, pomyslela jsem si a na víkend si sbalila elegantní šaty, lodičky na vysokém podpatku, nové dvoudílné plavky a luxusní spodní prádlo.

Muži se za mnou otáčeli

Do lázeňského hotelu jsem dorazila v pátek v podvečer. Hned u recepce postával vysoký muž v šedém obleku, který si mě prohlédl od hlavy k patě, a pak se na mě usmál. Užuž jsem mu chtěla úsměv oplatit, když se k němu připojila nejspíš jeho manželka se dvěma dětmi.

Na chvíli mě dobrá nálada opustila, ale když jsem o necelou hodinu později nakráčela pečivě upravená do hotelové restaurace na večeři, kde se za mnou otočilo hned několik mužů, úsměv na rty se mi opět vrátil.

K ničemu se neměl

Posadila jsem se k rohovému stolku a se zájmem jsem se rozhlížela po okolních stolech. K jednomu si zrovna sedal muž přibližně mého věku. Vypnula jsem hruď a věnovala mu jeden ze svých nejsvůdnějších pohledů.

Bylo jasné, že jsem ho zaujala. Usmál se na mě. Myslela jsem si, že se zvedne a půjde si ke mně přisednout, ale to se nestalo. Nakonec jsem po hodině a půl vstala a odešla do svého pokoje.

Fiasko u bazénu

Ráno jsem nebyla nejlépe naladěná, ale když jsem si u bazénu všimla svalnatého bruneta, který byl evidentně na lovu, nálada se mi zlepšila. Bylo mi jasné, že tenhle muž stydlín určitě nebude.

Stačilo pár úsměvů a už mířil k mému lehátku. Napětím jsem ani nedýchala. Pak ke mně promluvil, bohužel italsky. Já jsem na jazyky vždycky byla úplné dřevo a jinak než česky jsem se nedomluvila. Možná bych dala stěží dohromady pár německých frází, ale rozhodně jsem neuměla ani italsky, ani anglicky, jak se mě můj objev snažil posléze oslovit. Jediné, co jsem ze sebe vysoukala bylo „sorry“. Pak jsem se zvedla a utekla pryč.

Užívala jsem si relax

Když jsem doběhla do svého apartmá, bylo mi najednou hrozně smutno a pocítila jsem nutkavou potřebu zavolat manželovi. Když jsem uslyšela jeho hlas, zaplavila mě vlna stesku a také lásky a vděku za to, jakou mám úžasnou rodinu.

Po zbytek mého pobytu jsem se na jakékoli flirtování vykašlala a užívala jsem si masáže a další příjemné procedury. O to více jsem se pak těšila na polibek od mého milovaného manžela.

Dana P. (57), Ústí nad Labem

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden