Monika Absolonová (39) Svatba v ohrožení: Hokejista na útěku?

Zdánlivě má všechno: vysněné dítě, pohledného partnera, vidinu brzké svatby, pracovní úspěchy. Proč je tedy zpěvačka Monika Absolonová (39) nejistá, proč jí ubývá sebedůvěry? Přála by si zbavit se kilogramů, které v těhotenství nabrala.

Jenže všechno nejde podle plánů. Monika se domnívala, že neuvěřitelných třiatřicet těhotenských kilogramů se po porodu časem nějak vytratí. Dávno už zjistila, že tak jednoduché to nebude a že nadváha nezmizí sama od sebe.

Zpěvačka v létě přestala kojit, a tak nastal čas pro jógu. Když se tam uviděla v zrcadle, připadala si jako uvězněná v cizím těle. Smutně zavzpomínala na doby, kdy se trápila kvůli jednomu či dvěma kilogramům navíc.

Hlavní motivací pro to, být zas štíhlá a krásná, není, jak by se mohlo zdát, hlavní role v muzikálu Evita. Všechno je jinak. Partner, hokejista Tomáš Horna (35), je mladší a kromě toho velice pohledný. O obdivovatelky rozhodně nemá nouzi.

A kdo by se tedy divil, že nešťastná tmavovláska dělá, co může, aby ve svatebních šatech vypadala jako víla? Trápí ji obavy, že pěkného sportovce uloví jiná, mladší, méně opotřebovaná, štíhlejší. Mimochodem, když se seznámili, byl Tomáš ještě ženatý.

Opustil jednou, opustí i podruhé?.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden