Monika Absolonová má velký důvod k hádkám

Štěstí Moniky Absolonové (40) teď kalí nejistota. Její přítel Tomáš Horna (36) je bez práce a bez vyhlídek na výdělek! Kdo bude živit rodinu? Spokojenost Moniky Absolonové a jejího partnera, hokejisty Tomáše Horny, s nímž má synka Tadeáše (1), jim kdekdo mohl závidět.

Teď se ale nad rodinným štěstím poněkud smráká. Zpěvačka zjišťuje, že mít doma hokejistu nemusí být vždycky zákonitě terno. Momentálně je celý chod rodiny jen na ní! Monika nejenže hraje v muzikálech, navíc má i náročnou roli matky.

Zatímco Horna může v současnosti jen nečinně přihlížet. Přišel totiž o práci a další uplatnění je v nedohlednu..

S hokejem skončil už před tři čtvrtě rokem a od té doby je bez práce, takže žádnými miliony do rozpočtu rozhodně nepřispívá. Naopak, všechno teď táhne Monika. Zpěvačka se to sice snaží brát statečně. Kdykoli ji vidíte v společnosti, září úsměvy a starosti na sobě nedává znát.

"Tomáš přestal hrát hokej a teď uvidíme, co bude dál. Zatím hledá a hledá," krčí rameny, jakoby se jí to ani netýkalo. Jenomže když její partner práci nenajde, brzy může celá rodina přijít do úzkých.

Jestli to takhle půjde dál, Monika se uštve! "To víte, pleny něco stojí, nějaká koruna se vždycky hodí," nazančila Monika, že nejsou úplně za vodou a korunky je potřeba vydělávat. Sportovec prý nemůže najít žádné místo kvůli nedostatečnému vzdělání.

Dokonce kvůli tomu zase začal chodit do školy, aby nějakou tu kvalifikaci dohnal. "Dodělává si školu," potvrzuje Absolonová. Zatím je zpěvačka nejspíš trpělivá. Ale kdyby se Tomášovi dlouho nedařilo, zákonitě by to mohlo způsobit ve vztahu velké problémy.

Vždyť právě peníze jsou podle manželských poradců nejčastější příčina partnerských hádek. .

Sen Moniky vždycky byl mít velkou rodinu s mužem, který bude v rodině normálně fungovat se vším všudy a zajistí potřebné zázemí. Takhle si to nejspíš nepředstavovala. Nedejbože, aby zpřišlo druhé miminko, po kterém Monika tak touží.

"Ve svém dítěti jsem našla něco, co mi hrozně scházelo. Nějaký pocit, který jsem hledala vnitřně v práci, u kamarádů, partnerů, a teprve když se Tadeáš narodil, tak to bylo ono. Děti jsou prostě takové puzzle, které ke mně patří," zpovídala se.

Kluka už má, tak by si přála ještě holčičku. Dokonce má pro ni už vymyšlené jméno. "Já bych si holčičku přála, mám jasný jméno, a to je Matylda. Tomáš mi řekl, že pokud chci Matyldu, tak se tak bude jmenovat," pochlubila se.

fb_absolonova

Jenomže v takové nejistotě by to mohlo být nezvládnutelné. Především psychicky. Jistě by netrvalo dlouho a Monika by začala Tomášovi vyčítat, že zatímco ona se dře, on jenom lelkuje. A podepsat by se to mohlo i na něm.

Je klidně možné, že bývalý hokejista by začal trpět frustrací z méněcennosti. "Nenaplněné ambice a pocit nepotřebnosti mohou vyvolat velké psychické problémy. Podrážděnost, deprese, může to vyústit až v agresi," říká psycholog, který má s podobnými případy hojné zkušenosti.

Což by určitě ve spojitosti s temperamentní zpěvačkou nebylo to pravé ořechové. "Monika je zlatíčko, ale zároveň si nenechá nic líbit. Umí být i pěkně ostrá," prozradila na ni kamarádka. To není zrovna příznivé podhoubí pro rodinné štěstí.

A co je horší, tahle náročná doba se může pěkně protáhnout, protože dlouho uznávaný sportovec asi nebude chtít vzít jen tak nějakou hůře placenou práci. Jenomže povolání, kde bude mít stejně hvězdné výdělky, jako byl zvyklý, asi nesežene.

Absolonová se může jen modlit, aby se její drahá polovička někde brzy uchytila. Snad se nejhorší prognózy nenaplní!.

.

reklama
reklama