Naletěla podvodníkovi?

Vlasy se ježí z šokujících faktů, které vycházejí najevo krátce po rozchodu Moniky Absolonové (44) s životní láskou, jíž byl hokejista Tomáš Horna (40).


Co všechno se o čilém sportovci zpěvačka postupně dovídá, skoro až vyráží dech. Radikální řez byl evidentně nevyhnutelný, jinak by se muzikálová královna utrápila. Beztak si už vyplakala oči. Dramatickým rozchodem s neposedným Hornou její zoufalství bohužel nekončí.


Šklebících se kostlivců se v hokejistově skříni nalézalo zřejmě víc, než sama tušila. Kdyby nebyla tak smutná, skákala by radostí, že se za otce Tadeáše (5) a Matouše (2) neprovdala, neboť to by se dělení majetku podstatně zkomplikovalo.


„S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme,“ volá do světa zoufalá zpěvačka. Kvůli synům nechce být příliš konkrétní. „Lidé mi začali říkat: Věděla jsi tohle, tohle, tohle?“ naříká a dodává, že už ji nic nepřekvapí a nic neublíží.


Šeptá se mimo jiné o Hornově románku s Yvettou Blanarovičovou (57). Monika doufá, že se její srdce třeba někdy zahojí. Hned tak to ale nebude…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden