Monika Absolonová: Ohrožují ji hádky o jméně dcery?

Zpěvačka Monika Absolonová (41) si užívá svého druhého těhotenství v životě. Čas běží a je pravý čas přemýšlet o jménech pro budoucí přírůstek do rodiny. A právě tady přichází problém, který přinese nejspíše nejednu hádku.

Její partner, bývalý hokejista Tomáš Horna (37) totiž se zpěvačkou nesdílí stejný pohled na věc. Už když se zpěvačce narodil první syn, tak v tom měla jasno a prohlásila, že to bude Tadeáš a nepojede přes to vlak.

„Tomáš byl můj první muž v životě, který proti tomuto jméno protestoval,“ přiznala Monika, která měla tenkrát vybrané i jméno pro holčičku, chtěla prý Matildu. Tehdy jí prý úřední dokument s potvrzením jména jejich potomka podepsal Horna jen proto, že věděl, že to bude kluk.

Jenže tentokrát je klidně možné, že se dvouletému Tadeášovi narodí sestřička. „Zatím pohlaví nevíme, ale když to bude holčička, trvám na Matildě,“ nechce Absolonová uhnout ani o píď ze svého přesvědčení.

Nejspíš si myslí, že když Tomáše ukecala jednou, podaří se jí to i podruhé. Společný potomek by měl nést jméno, na kterém se dohodnou oba rodiče a ne, že si ho jeden z nich vydupe. Hádky můžou přivodit těhotné zpěvačce velký stres a s ním spojené zdravotní komplikace.

Snad se dohodnou partneři v klidu.

reklama
reklama