Můj kousek štěstí
Monika Absolonová: Skloubit výchovu dětí a práci? Nelze!
Monika Absolonová: Skloubit výchovu dětí a práci? Nelze!

Únavu a vyčerpání cítí Monika Absolonová. Na vlastní kůži teď poznala pravdivost rčení: jedno dítě – žádné dítě. Mít jednoho potomka je totiž “brnkačka” proti tomu, když se brzy nato narodí další.

Jenomže Monika nechtěla, aby byl Tadeáš (4) jedináček. “Déle jsem čekat nemohla,” vysvětluje. “Když jsem rodila Tadeáše, bylo mi třicet devět, Matouše ve čtyřiceti dvou. A i když se to dneska hodně posunulo, není to ideální.

To vám řekne každý lékař,” dodává oblíbená zpěvačka. Neví co dřív. Zpívání pověsit na hřebík nehodlá, představuje pro ni spolu s rodinou smysl života. “Maminka šla kvůli mně do důchodu, aby mohla hlídat děti,” říká s vděčností.

“A pak mám Tomáše, který po večerech nepracuje, takže také hlídá,” chválí si i partnera, hokejistu Tomáše Hornu (39). Kvůli náročné práci potřebuje Monika být v prvotřídní formě, odpočinutá a svěží, hodně spát a vyhýbat se nachlazeným lidem – jenomže umělkyně ve skutečnosti skoro pláče únavou.

Jediné, co jí zbývá, je důvěřovat vlastním hlasivkám. “Věřím, že mě nenechají na holičkách, že to se mnou vydrží,” doufá zpěvačka a dvojnásobná maminka. .

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz