Monika Koblížková: Nechce s ním otěhotnět?

Stane se pod tlakem společnosti a Leoše matkou?

Po seznámení s Leošem Marešem (40) dostává módní redaktorka Monika Koblížková (36) neustále otázky ohledně dítěte. Ona o něm ale vůbec nepřemýšlí!

Moderátor Leoš Mareš (40) svoji lásku Moniku Koblížkovou (36) velmi miluje. Pod jejím vlivem vyměnil párty za posilovnu a konečně se rozvedl. Moniku rozmazluje drahým oblečením a platí jí prý i různé zákroky jako botox nebo plastiku prsou.

Dokonce se spekuluje, že by mohla být tou, kterou požádá o ruku. Bude ale Monika ochotná mít s Leošem dítě? „Je mi šestatřicet a mám vedle sebe chlapa, kterého miluju,“ říká. Vypadá to, že Moniku k mateřství přemluví pouze rozum.

Biologické hodiny jí ještě netikají.

Otázky ohledně dítěte prý dostává každý den. Biologické hodiny jí ale ještě netikají. Nikdy totiž nebyla typ, který by koukal do kočárků a toužil po miminku. Co jí dalo práce vypracovat si figuru. Ta by šla s těhotenstvím do kopru.

Silikonová prsa, na která je tak pyšná, by asi po dítěti také nevypadala setejně. Zatím si Leoš užívá syny, které má s exmanželkou Monikou (42). Bude to modorátorovi stačit?

reklama
reklama