Monika Koblížková: Proč od něj utíká hned po svatbě?

Velká zamilovanost a především slib, že spolu budou žít až do konce života v dobrém i ve zlém. Právě to by mělo spojovat známý pár Moniku Koblížkovou (37) a Leoše Mareše (41). Toulavé boty módní redaktorky ale očividně nezastavila ani svatba! Dámská jízda Místo toho, aby se o svého novomanžele starala a trávila s ním co nejvíc času, zatoužila Monika opět po svobodě.

Krátce po svatbě se totiž rozhodla zvednout kotvy a na chvíli si od manžela odpočinout. A tak se sbalila, vzala s sebou maminku a odletěla k moři na dámskou jízdu. Není ale na útěk trochu brzy, když jsou manželé teprve pár týdnů? Leoš sice prý vždycky toužil po partnerce, která se na něj nebude upínat, představoval si to ale opravdu ale až takhle? Došlo na první hádky? Je možné, že si Monika chce užívat poslední chvíle svobody.

Leošem se na sebe pořád usmívají.

Po svatbě se totiž dá vztah posunout už jen společným potomkem a na něj už Monika tolik času nemá. V sedmatřiceti letech jí už totiž pomalu ujíždí vlak! Nebo mezi nimi došlo hned po svatbě ke konfliktu, kvůli kterému se Monika rozhodla od Leoše odpočinout? Další možností je, že se Monika sice výhodně vdala za bohatého moderátora, ale ještě to pro ni neznamená, že bude pořád oddaně stát po jeho boku.

Pokud je to pravda, nevadí Leošovi, že ho Monika jen využívá, ale ve skutečnosti s ním nechce ani trávit čas? Uvidíme, jak si povedou dál!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden