Monika Kvasničková - Nadání bylo i jejím prokletím

Velmi živé, snad až hyperaktivní dítě, taková byla Monika Kvasničková. Jablko ostatně nepadlo daleko od stromu – tatínek byl fotbalista, maminka gymnastka, prateta kabaretní umělkyně. Sama Monika přiznává, že vychovávat a zvládat ji bylo o nervy a že to s ní rodiče neměli jednoduché. 

Už v šesti letech vyhrála konkurz a objevila se v televizní inscenaci Kam uhnout očima, později jsme ji viděli ve Žlutém kvítku či Prázdninách pro psa. V seriálu My všichni školou povinní z roku 1984 ztvárnila žákyni osmé třídy Alenu Hajskou. Nepopiratelným talentem okouzlila i zkušební komisi na konzervatoři, kam byla

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden