Monika Marešová: Lituje svatby?

Už to vypadalo, že se to žádné nepodaří! MONIKA MAREŠOVÁ (36) rozvedla LEOŠE MAREŠE (41) a po letech chození ho dovedla k oltáři. Po veselce byla samý úsměv, ale pak ji čekalo nepříjemné vystřízlivění.

OMonice Koblížkové už nikdo nebude moct říkat a psát, že je kobliha. Byla to její přezdívka, ale s tím je konec. Se svatbou zmizelo její dívčí jméno a ona se jmenuje stejně jako Leošova první manželka. Tedy Monika Marešová.To jí prý tak nevadilo. Zarazilo ji však, že se necítí být svá. Jako by přišla o kousek sebe sama. „Nejde o to, že jsme dvě Moniky Marešové. Byla to trošku ztráta identity, ale už mám všechny doklady. Jakmile jsem to všude viděla, tak jsem si řekla, že to tak je,“ vypráví necelý čtvrtrok po svatbě.

Složité období

Monice už táhne na čtyřicítku a před Leošem měla dlouhodobou známost. Ale s nikým se k oltáři zatím nedostala, až s Leošem! Manželství všechno změní a módní redaktorka byla překvapená, jaký to mělo dopad na ni. „Je to změna. První měsíc byl pro mě složitý. Zjistila jsem, že nejsem úplně vdávací typ. Je to krásný, je hezký, že jsme manželé, ale první měsíc jsem bojovala se ztrátou svého jména,“ dodává znovu. A tak okouzlení svatbou pominulo a novopečená paní Marešová se střetla s realitou vdané paní. Přiznala také, že úplně nevěděla, jak si s novým příjmením poradit. „Bylo pro mě jasný, že si vezmu manželovo jméno. Zvažovala jsem Monika Mareš, ale to by bylo v situaci, kdybychom nežili v Čechách. Jsme tady a Monika Marešová je přirozený a jasný,“ uzavírá složitou změnu.

Monika Poslušná, Leoš Mareš: Slavný moderátor se před oltářem ocitl podruhé.

Kariéra ano, dítě ne?

Monika Marešová nevypadá, že by se do mateřství hrnula. Během dosavadního vztahu s Leošem ani jeden z nich nenaznačil, že by do budoucna plánovali dalšího potomka. Dokonce během zásnub moderátor hlásal do světa, že svou milou nežádá o ruku kvůli tomu, že by byla v jiném stavu. Ostatně Leoš už má v tomto ohledu „vystaráno“. Se svou první manželkou MONIKOU POSLUŠNOU (43) má dva syny a roli otce si užívá naplno. Na druhé straně druhá Monika se spíš vyžívá ve focení elegantních snímků na sociální sítě, cestování, nákupech a luxusním oblečení. A i když by po boku nejlépe placeného českého moderátora nemusela pracovat, na své kariéře dře.
A to i přesto, že před několika měsíci odešla z práce. „Od odchodu z práce jsem neměla ani den, kdy bych si četla knížku a válela se. Pomáhám ve spoustě věcí Leošovi, jedu si svoje projekty, mám schůzky. Od 1. května ale zase nastupuji do práce, zastesklo se mi,“ říká novopečená paní Marešová. Opět bude pracovat v módním magazínu a bude mít na starosti kosmetickou rubriku.

Nevyšla jí práce snů

V Česku začne vycházet nový magazín a spekulovalo se, že by Monika Marešová mohla být jeho šéfredaktorkou. Jenže vedení nakonec dalo přednost zkušenější uchazečce. Možná i kvůli tomu dala v předchozím zaměstnání výpověď. Teď se ale znovu vrací k redaktorské práci a určitě se o ni budou všichni rvát. Jako Leošova manželka bude mít přístup na ty nejlepší večírky a společenské akce. Znamená to, že může sbírat cenné kontakty a drby, které se v práci v médiích vždycky hodí. Leoš a Monika budou i nadále patřit mezi nejsledovanější páry českého showbyznysu.

.
.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama