Morávková prozradila příliš! Bude za to muset zaplatit?

Tak tohle oblíbená herečka Dana Morávková (46) nezvládla! Představitelka doktorky a bývalé primářky kamenické nemocnice Zdeny Suché se vrátila v nové třinácté sezoně do nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě a práskla, jaký bude její další osud.

„Bude to čím dál víc dramatické, vážné a hodně smutné, ale lebedím si, protože aspoň mám co hrát,“ poodhalila roušku tajemství kolem své dlouholeté postavy. Dana je sice jednou z předních hvězd Ordinace, ale může si něco takového vůbec dovolit? S prozrazením děje  scenáristé tak úplně nepočítali a herečka teď dost možná bude muset za svoji prostořekost platit mastnou pokutu za vyzrazení dějové zápletky! Nebo ji tvůrci jako velkou vracející se superstar ušetří? Taková pokuta by asi pro ni zrovna teď po dlouhé pauze, kvůli které přišla údajně skoro o dva miliony korun, nebyla zrovna příjemná.

Místo dědictví vzala radši peníze

Dokonce i rodinné dědictví v podobě nemovitosti jejího nejmilejšího strýce Jana (†68) vyměnila radši za peníze. „Okamžitě, jak jsem nemovitost zdědila, jsem věděla, že ji musím prodat. Jsem totiž typická pražská holka,“ vymlouvala se Dana na to, že všudypřítomný nepořádek, odpadky a harampádí, které strýc kolem domu nashromáždil, by sama prostě zlikvidovat nedokázala. Opuštěný statek v obci Vrchovina na Náchodsku po duševně nemocném milionářském strýčkovi, kterého navíc viděla herečka naposledy v pouhých pěti letech, tak přešel asi za pěkně tučnou částku do cizích rukou. To se pak jezdí i s manželem, skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem (53) a synem Petrem(18) na dovolené do slunného Chorvatska a na kola do Rakouska.

Jak chce pomáhat ostatním ženám?

Dana nezahálí a obnovenou roli v Ordinaci bere svědomitě. Je ráda, že může svou postavou doktorky Zdeny ukázat psychicky a fyzicky týraným ženám, jak najít ze začarovaného kruhu strachu cestu ven. „Násilí v rodině se bohužel týká spousty žen. Jsem ráda, že to jsem nikdy nepoznala,“ řekla Dana. Jisté je teď jedno! Fanoušci se mají na co těšit!

reklama
reklama