Možná ani po rodině netouží…

Drtivé většině jejích kolegyň už zvoní biologický budík nebo jsou už dávno pod čepcem. Ona ne. Proč?

Hrála v řadě rodinných komedií, přesto není jisté, zda oblíbená Anna Polívková (43) vlastní rodinu bude mít. Nejde ale o to, že by měla nouzi o nápadníky. Změní to až její nový objev z Itálie?

Nedávno v seriálu Špunti na cestě pomalu neslezla z obrazovky, do kin přišla „její“ komedie Po čem muži touží 2 a další filmy natáčí. A jak se Anně Polívkové (43) daří profesně, tak možná už konečně pro život našla toho pravého partnera: právě na premiéře zmíněné komedie se objevila s novým krasavcem.

Obrýlený medvídek údajně italské národnosti všechny zaujal, ale na pozornost reportérů zjevně není zvyklý. Od blonďaté herečky se celý večer skoro nehnul, bavili se spolu anglicky. Není ovšem jisté, zda

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden