Mrtvé tělo osamělé Evy Jakoubkové objevili až po dvou týdnech!

Depresemi trpěla už v době dospívání, hlavně kvůli špatnému vztahu s otcem.

Osud jí obdaroval krásou i hereckým talentem. Eva Jakoubková (+53) ale bohužel postupně o obojí postupně přicházela. Mohl za to hlavně alkohol. Spousta alkoholu.

Někomu rodiče přejí, jiným dětem naopak podrážejí nohy. V podobě svého otce měla Eva Jakoubková (+53) smůlu právě na tu druhou variantu. Nikdy jí nebral vážně, vždy svoji dceru podceňoval a dával jí to najevo.

Určitě to hodně poznamenalo její psychiku. Možná před svými dětskými zážitky celý život nějak utíkala. O tom, jaký byl vztah mezi ní a otcem, svědčí i fakt, že po Evině předčasné smrti o ní prohlásil, že prý si nezaslouží ani svůj hrob.

Deprese měla už v patnácti!

Ze strany matky, babičky a tety měla Eva naopak všemožnou podporu. Chtěla vyniknout v umělecké oblasti a měla k tomu mnohostranný talent. Nejenom že hezky recitovala, uměla i dobře tančit, zpívat nebo kreslit. Hodně času proto trávila v

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden