Můj táta vypadal jak Alain Delon

Do svého o 17 let mladšího partnera se zamilovala na první pohled. Vydrželi spolu i přes to, že jim lásku nepřáli.

To, že ji vždycky obklopovali přitažliví muži, je pro herečku Zuzanu Studénkovou úplná samozřejmost. Vždyť sama vždy patřila k našim nejpůvabnějším herečkám. A o to, aby se líbila, se stará dodnes.

Laťku měla, alespoň se co se přitažlivosti mužů týče, posazenou hodně vysoko. „Tátu jsem prostě milovala. Byl krásný, hrál fotbal, měl vysportované tělo a vypadal jako Alain Delon,“ vzpomíná Zdena Studénková (*1954).

A dodává, že je tomu tak v případě, že se na něj dívá optikou devítileté holčičky. „Tehdy jsem neřešila, že měl na prvním místě sám sebe. Že se draze oblékal, zatímco doma jsme neměli ani

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden