Moje šťastná hvězda
Musí se otáčet!
Musí se otáčet!

Už přes dvě desítky let má Rey Koranteng (46) pořád tolik práce, že neví, kam dřív skočit. To ostatně platí i pro jeho soukromí.

Je opravdu tak pozorný k ženám, nebo se tak děje jen ve výjimečných případech?

Vzhledem k tomu, že má s manželkou tři dcery, jistě ani doma nemá mnoho času nazbyt. Teď ale sympatický moderátor přiznal, co všechno musí doma dělat. Sám má totiž pořád něco zařizovat, opravovat a obstarávat.

Zkrátka se nemůže stát, že by bylo doma něco v nepořádku. Stojí snad za tím jeho perfekcionismus, nebo je za tím něco trochu jiného?

Žehlí snad svoje hříchy?

Rey také přiznal, že si svou ženu hýčká a pořád jí něco kupuje, aby jí dokázal, jak moc ji miluje. Copak to ale jeho manželka po tolika letech společného života neví? Nebo má snad Koranteng špatné svědomí, a proto se snaží manželku zaslepit alespoň dary?

Sám si před časem postěžoval, že je pracovně tak vytížený, že nemá na rodinu moc času. Navíc se přednedávnem začalo spekulovat, že chová až příliš velké sympatie k jedné soutěžící z pořadu MasterChef.

Chce jí snad dokázat, že jsou to všechno jenom prachsprosté řeči? Je ale také možné, že je na tom opravdu něco pravdy, tak se snaží od nepříjemného tématu odvést pozornost.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz