Moje šťastná hvězda
Musí se rozhodnout mezi láskou a bohatstvím?
Musí se rozhodnout mezi láskou a bohatstvím?

Spousta lidí si myslí, jak se trápí kvůli svému již brzy bývalému manželovi, slavnému hokejistovi Tomáši Plekancovi (37). Je tomu tak ale ve skutečnosti? Jedna z kamarádek Lucie Vondráčkové (39) prozradila, že o muže rozhodně nemá nouzi.

Naopak má z čeho vybírat. Problém je teď někde jinde. Neví, pro koho se má rozhodnout, a vypadá to, že ji čeká těžká volba. Pokud ji už tedy osud neučinil za ni.

Využívá partnera?

Zpěvačka se v Česku znovu zabydlela a nemůže si vynachválit ani počínání svých dvou synů, které má s Plekancem.Rychle si tu našli nové spřízněné duše a na Kanadu pomalu zapomínají. Přitom si Lucie myslela, že největší problém bude právě v tom, že si tu budou zvykat až moc pomalu. Naštěstí se tak nestalo a Lucie se tak konečně může zase začít věnovat svým zájmům.

Každý měsíc s jiným mužem?

Především hledání nové lásky. Za posledních pár měsíců se objevila po boku hned několika mužů. O každém však tvrdila, že jsou to jen dobří letití známí, ale nic mezi nimi není.

O tomto jejím tvrzení však pochybovali nejen její příznivci, a tak se na všetečné otázky novinářů jenom usmívali. Jedním z mužů, s nimiž se stýká až moc často, je například parkourista Tomáš Zonyga (26).

Podle zpěvaččiných slov se jenom náhodou potkali na letišti a neúmyslně společně letěli do Kanady. Nejeden člověk z jejího okolí ovšem tvrdí, že se se Zonygou viděli několikrát i v Kanadě i po jejich návratu domů.

To ale zase Lucie vysvětluje tím, že si zkrátka cestou do Kanady nestihli všechno říct a zjistili, že si jako přátelé skvěle rozumějí, a proto spolu navázali zase čilejší kontakt. Leč neuplynuly ani dva měsíce a zpěvačka se nechala spatřit po boku o mnoho let mladšího hokejisty.

Pro sportovce má zřejmě obrovskou slabost. Marek Peksa (29) má už dceru, avšak žena, o kterou by se staral a miloval ji, mu zřejmě donedávna chyběla. A protože Vondráčková bude brzo také svobodná matka, už jen tuto životní situaci mají společnou.

Spojuje je toho ještě mnohem víc. Ona chce mladého, pohledného a úspěšného hokejistu, on zralou ženu, která už má něco odžito a nebude po něm chtít svatbu ani děti. Alespoň to tvrdí ti, kteří je dobře znají.

Dokonce už byli novináři spatřeni, jak jdou ruku v ruce po ulici, a dokonce jak Peksa vchází do domu, kde zpěvačka bydlí, a vychází z něj až druhý den. Vše tedy nasvědčuje tomu, že ti dva spolu randí.

Šafářová jí udělala čáru přes rozpočet

Ovšem Vondráčková se ke svému milostnému životu nevyjadřuje téměř vůbec. Naopak chce, aby celý zůstal v utajení tak dlouho, jak jen to bude možné. Jedna z jejích známých se totiž nedávno prořekla a do světa vypustila informaci, že si Lucie myslí, že její manželství nedokázala zachránit hlavně kvůli tomu, že se dostalo na veřejnost, že se rozcházejí, a začalo se o nich tím pádem také všude psát. Podle nejnovějších informací se totiž Lucie dlouhé měsíce snažila manželství urovnat.

Jenže když se dozvěděla, že je nová partnerka jejího muže, tenistka Lucie Šafářová (32), těhotná, byl všem jejím plánům konec. S tím totiž nepočítala ani ve snu. Byla to čára přes rozpočet, kterou dodnes nerozdýchala.

Netušila, že tak brzy po oficiálním oznámení o konci jejich manželství se požene zakládat rodinu s úplně jinou ženou. Svědčí to však o tom, že s Šafářovou musel Plekanec randit ještě předtím, než se oficiálně rozešel s Vondráčkovou.

To jeho jménu příliš dobrou službu nedělá, zato Vondráčkovou teď všichni litují, protože ji opustil muž a ještě se kvůli němu musela odstěhovat ze své milované Kanady.

Luxus, který si nemůže dovolit

Začalo se však šuškat, poté co byla zpěvačka spatřena se Zonygou a následně s Peksou, že to stále dělá hokejistovi natruc.

Sama zpěvačka to sice popírá, ale to, že se snaží jen Plekance naštvat, potvrzují i její kolgové z branže. Zlí jazykové jdou ovšem ve svých domněnkách ještě o něco dál. Tvrdí, že po Tomáši Plekancovi touží jenom kvůli tomu, že díky němu nemusela pracovat a žila si v luxusu.

Sama si podle všeho takový luxus nikdy nebude moct dovolit. A z toho důvodu si alespoň jako náhražku chce najít dalšího šikovného sportovce, který by ji sponzoroval. Proslýchá se totiž, že sama si nedokáže pomalu vydělat ani na suchý rohlík.

Našla si muže svých snů?

Otázkou ovšem zůstává, jestli je aktuálně jejím vyvoleným skutečně mladý brankář, nebo někdo úplně jiný. Jedna z jejích bývalých hereckých souputnic totiž prozradila, že se schází s několika muži současně a jedním z nich má být i velmi známý a bohatý muž, který ovšem chce zůstat v utajení.

Je snad tedy mladý hokejista jen jakási zástěrka, aby umlčela otázky všetečných novinářů? Podle všeho se s oním mužem schází už od léta, ale vždy jen párkrát do měsíce a vždy na přísně utajovaném místě a jenom na pár hodin.

Jedna z jejích známých se prořekla a mělo vyjít najevo, že se spolu seznámili ještě v Kanadě a kvůli tomu se jí odtamtud vůbec nechtělo. Onen neznámý muž tam má zřejmě byt či dům a do Česka jezdí jenom za pracovními povinnostmi anebo na dovolenou.

Nyní by se tu měl ale právě kvůli zpěvačce zdržovat o něco déle. Jiní ovšem zase tvrdí, že má několik bytů různě po světě, aby se mohl ze svých pracovních cest vracet tam, kam to má nejblíže.

Nic není tak, jak to vypadá

Jsou ale i tací, kteří tvrdí, že žádný takový muž neexistuje, protože je zamilovaná do Tomáše Peksy. To je její vyvolený. Alespoň na chvíli. Nakonec je dost dobře možné, že se bude muset rozhodnout mezi hokejistou a údajným bohatým milencem. A to by bylo hodně těžké rozhodování. Jenže existuje i varianta, že osud rozhodl za ni.

Objevily se totiž spekulace, že je Vondráčková těhotná. Nikdo si však netroufá odhadovat, kdo by měl být otcem jejího údajného dítka. Sama Vondráčková ale tyto spekulace podle všeho vyvrátila. Že je však zamilovaná, to Informace o novém milenci se snaží utajit.

kvůli odstěhovat Kanady. poté spatřena následně dělá Sama ale Plekance kolgové jazykové domněnkách dál. Plekancovi kvůli nemusela luxusu. všeho nebude důvodu náhražku dalšího který Proslýchá nedokánepopře, ačkoli hodně ohledně nového partnera mlží.

A na slovo skoupé začíná být i její okolí. Zřejmě Lucie nakázala, aby o jejím soukromí skutečně neříkali vůbec nic. Je tu totiž ještě jeden problém. A to je Lucčin rozvod. Sice už se spekuluje nad tím, že jsou rozvedeni, a dokonce si i ve smíru rozdělili majetek, ale vztahy mezi sebou stále vyřešené nemají.

Ačkoliv oba prohlašují, že se usmířili a stali se z nich dobří přátelé, ve skutečnosti je to možná jinak. Ti, kdo je oba dobře znají, tvrdí, že Lucie ani Tomáš rozhodně ještě neřekli své poslední slovo.

To řeknou zřejmě až tehdy, kdy celá aféra okolo jejich vztahu utichne a kdy bude mezi nimi vše vyřešeno. To však může trvat dlouhé měsíce..

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz