Musí si vybrat mezi partnerem a dcerou?

Dcera v pubertě rozhodně není žádný med. Své o tom ví i Ivana Jirešová (42), která v posledních měsících prožívá hotové peklo. Skáče okolo dcery, jak ona píská, a ke všemu se snaží nepřijít o svou novou lásku, podnikatele Milana. Jak to tak ale vypadá, v dohledné době se bude muset rozhodnout, co chce víc. Dcera Sofie Frida (14) se totiž údajně o svou matku odmítá dělit.

Dceři hned tak něco nedovolí

Už minulý rok se Jirešová svěřila s tím, že její dcera tráví čas raději se svým otcem Ondřejem Höppnerem (53) než s vlastní matkou, což herečku pochopitelně hodně zasáhlo.Měla za to, že jsou s dcerou nejlepší kamarádky. Jenže od chvíle, kdy se Sophie dostala do puberty, jejich vztah je na bodu mrazu. Ke všemu se víc upnula na svého otce. Herečka si myslí, že je to hlavně kvůli tomu, že zatímco on jí dovolí všechno, Jirešová se ji snaží vychovávat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a tak jí samozřejmě všechno hned tak nedovolí. A to Sophii samozřejmě vadí.

Oba, lásku a dceru, mít zřejmě nemůže

První problémy nastaly, když si Sophie rozhodla obarvit a ostříhat vlasy. Herečka nevěřila vlastním očím. S dcerou se prý neskutečně ostře pohádala a od té chvíle prý skoro ani nepromluví. Naštěstí se vždycky po hádce herečka vybrečí na rameni svého partnera. Jenže s tím už také může být brzy konec, jelikož nedávno prý za ní přišla Sophie s tím, že si nepřeje, aby s Milanem trávila tolik času. Prý jí není sympatický a z toho důvodu raději bude se svým otcem. Jirešová v tu chvíli absolutně netušila, co si počít. Ocitla se ve svízelné situaci. Současný partner je pro ni nade vše a nedokáže si představit, že by o něj přišla. Jenže i Milanovi se prý přestává líbit, že se musí přizpůsobovat dceři své partnerky.

Byla příliš dlouho sama

Sice pro sebe aktuálně mají soukromí dost, ale je to především na úkor Sophie, a to se herečce nelíbí. Ráda by měla pohromadě Milana i ji. Jenže jak to udělat? Dcera je v pubertě, a tak rozhodně ze dne na den svůj názor nezmění.Navíc jí od září zase přibude práce a nebude mít tak čas řešit rodinné spory. Problém je ovšem v tom, že kromě těchto peripetií má ještě další a brzy mnohem tíživější. Údajně má skončit její role v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Což ale znamená, že herečka zůstane bez peněz. Údajně už si několik měsíců shání jinou práci, ale zatím se jen ukazuje, že o seriálové herečky zkrátka není pražádný zájem. A tak se prý Jirešová nechala slyšet, že se klidně stane profesionální cvičitelkou takzvané hot jógy, kterou tak miluje.

Jenže to chce několik měsíců školení, které nevyjde vůbec levně. Navíc by prý musela hodně cestovat a dceru přenechávat svému bývalému partnerovi. A to se jí také nechce. Bude se muset rozhodnout, zdali obětuje lásku, anebo dceru.

A je úplně jasné, pro koho se rozhodne. Jenže to znamená, že zůstane opět bez muže, sama, s dcerou, která je podle kamarádů věčně nespokojená. Už teď Ivanini přátelé prý tvrdí, že v posledních týdnech hodně zhubla, je pobledlá a skoro nespí. Starosti jí to neumožňují. Ale pokud přijde o práci i o lásku, bude to pro ni opět krutá životní rána.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden