Muž jí dělal na večírku ostudu

Patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu, ale i oni si prošli a stále procházejí mnoha problémy.

Herečka Bára Štěpánová (60), známá jako Babeta ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, žije se svým mužem Miroslavem Barabášem (58) už přes dvacet let.

Na první pohled se k sobě hodí a i se zdá, že si rozumějí. Nicméně Miro-slav má být horká hlava, nebere si servítky, a když ho někdo nebo něco na-štve, dává to drsně najevo.

Vyhrožoval fotografům

Barabáš svou manželku na mnoho akcí nedoprovází, ale když už s ní někam za-jde, stojí to za to. Na několika společenských, a pro Báru důležitých, akcích se Miroslav choval velmi neurvale.

Nebyl ochotný se se svou manželkou ani vyfotit, a dokonce fotografům a novinářům vyhrožoval. „Zase o nás budete psát sr*čky, jestli mě naštvete, rád vám nakopu p*del,“ pokřikoval neurvale Barabáš na jednom večírku, kde byla jeho žena pracovně.

Neřekla mu ani slovo

Lidé údajně nebyli překvapeni, jelikož to nebylo poprvé, co Miroslav ztropil takovou scénu. I když se Štěpánová zdá být velmi temperamentní, svého manžela zřejmě zkrotit nedokáže.

Údajně mu totiž na jeho hrubé chování neřekla ani slovo. Má z něj snad takový respekt? Spousta jejích fanoušků si myslela, že je to právě Štěpánová, kdo doma vládne pevnou rukou.

Pravda je ale zřejmě úplně jiná a je to Barabáš, který má u nich doma poslední slovo. Bára má s Miroslavem svatou trpělivost, jiná žena by mu mohla mezi lidmi také pořádně vynadat.

Barabáš si z toho sice nic nedělá, ale svým chováním ubližuje především své manželce. Ta se živí jako herečka a dané společenské akce jsou pro její kariéru důležité.

Mají to takhle se vším?

Je vidět, že společenské akce Barabáš moc ne-musí. Nemá rád, když se pak o něm přítomní baví, a tak se radě-ji brání dopředu. Je ale takhle výbušný i v jiných situacích?

On sám možná do společnosti chodit nechce, moc dobře totiž ví, jaký je. Na druhou stranu, Štěpánová se přece jednou za čas chce ukázat i po boku svého manžela, a tak to s ním vždycky znovu riskne.

Ale zatím to vždy dopadlo stejně tragicky. Manželovi dala v minulosti přednost před dcerou Dominikou (30) a teď toho možná začíná litovat.

Odjela za ním do Prahy

Když totiž Bára Miroslava poznala, rozhodla se za ním odjet do hlavního města. Dceru Dominiku nechala u svého otce Luboše a dál si s tím nelámala hlavu.

Nevadilo by jí, kdyby za ní dcera dojížděla, ale sama herečka přiznala, že ta cesta je celkem komplikovaná. Tou dobou údajně žádné výčitky neměla, rozhodla se tak, jak to cítila.

Ale jak to má teď? Manžel jí svým způsobem dělá na veřejnosti ostudu a ona neví, co si s tím počít. Možná má i pocit, že si neváží její práce, která je živí. On sice funguje jako trumpetista, ale na tolik peněz jako jeho žena, si asi nepřijde.

Co si jen počne?

Štěpánová je teď nejspíš dost na vážkách. Byla by ráda, kdyby se její manžel choval víc reprezentativně a ona kvůli němu neměla ve společnosti z ostudy kabát. Pravděpodobně se s ním se pokusí vyřešit dohodou.

reklama
reklama

Komentáře