Může být ještě šťastná?

Proč jí nevyšla tři manželství?

Zpěvačka Bára Basiková (58) se nikdy netajila tím, že trpí depresemi. Nyní se rozhodla světu otevřít ještě víc a přiznala, že si prošla peklem. Je to jedna z věcí, kvůli kterým si nemůže najít partnera?

Poprvé si chtěla sáhnout na život ještě předtím, než měla děti. Upnula se ale na to, že chce mít rodinu, a to jí pomohlo. Spouštěčem druhého psychického propadu bylo její druhé manželství. Dnes je třikrát rozvedená, má dvě dospělé dcery Annu (29) a Marii (29) a ze třetího manželství s Petrem Polákem (42) syna Theodora (12).

Nejspíš už do konce života bude brát antidepresiva.

Muži ji zklamali

První dvě manželství jí na duši zanechala šrámy. Petr Jícha (58) ani Jaromír Pizinger (66) nebyli zrovna ideální partneři. Muzikant Jícha po svatbě přijal jméno své ženy. Když se jim narodila dvojčata Anna a Marie, rodinnou kasu zřejmě plnila Bára.

Kvůli Pizingerovi zažila psychický teror.

Rozpad manželství brala jako osobní prohru. Druhý manžel Pizinger ji psychicky deptal a ponižoval. Údajně jí počítal kalorie, odměřoval dávky potravin a málem z ní udělal anorektičku. Třetího manžela odehnala sama zpěvačka. Od počátku prý věděla, že jim to nevyjde, a asi pro záchranu vztahu nic moc nepodnikla.

Žije jen pro své děti

Když dnes potkáte Báru Basikovou na ulici, asi byste se podivili, jak zestárla. Utrpení, kterým si prošla, se na ní podepsalo. I to může být důvodem, proč se kolem ní nepohybuje žádný potenciální partner. I když se zpěvačka snaží, hledá dokonce i na seznamce, působí rezignovaně.

Žije teď jen pro své děti a tvrdí, že se doposud nezabila jen díky nim. „Říkala jsem si, že jim to nemůžu udělat. Byl by to nesmírný zločin a obrovská chyba,“ tvrdí a doufejme, že je to pravda. Bude pro ni ještě těžké znovu věřit mužům.

reklama
reklama