Můj kousek štěstí

Může Kostková ještě zachránit své manželství?

Nemá čas na dozor.

Na poslední chvíli prý zažehnali hrozbu rozvodu. Zatím. Herečka ze seriálu Jedna rodina se z dovolené v Toskánsku vrátila usměvavá a plná energie. Jenže to nemusí trvat navěky.

Povídá se, že si Tereza Kostková (47) sama zavařila na problémy. Hodně se mluvilo o jejím konci ve StarDance.

Zdroj, který má k taneční soutěži blízko, prozradil, že brunetka už měla všeho plné zuby. Chtěla se soustředit na rodinu. Jenže to nějak nevyšlo a následky na sebe nemusejí nechat čekat dlouho.

Prý si dali nový manželský slib. Údajně poněkud volnější...

Bývalá láska?

Říkalo se, že její manžel Jakub Nvota (47) v poslední době obul toulavé boty a ona by si ho potřebovala pohlídat. To ale padá, Kostková nejenže zůstala ve Star Dance, ale ještě nově provází pořadem Kyber tabu, který se vysílá na Voyo.

Kdoví, jestli to pro režiséra nebude impulz, aby si vyhlédl jinou ženu. V poslední době prý našel znovu cestu ke své bývalé lásce, slovenské hudebnici Ľubici Čekovské (48).

Právě kvůli ní se měl na Slovensku zdržovat víc, než mu velely pracovní povinnosti. Kostková to možná vnímala, snad proto chtěla ve svém životě provést změny a práci alespoň částečně odsunout na druhou kolej, což se ale zatím nepodařilo.

Podváděl ji?

Když ale partnerovi oznámila, že je všechno jinak a naopak toho na sebe navalí ještě víc, prý z toho režisér nebyl vůbec nadšený. Pokud si maloval, že po boku své drahé polovičky konečně stráví víš času, tak se mu vlastně nikdo nemůže divit.

Na druhou stranu Kostková je prostě taková. Bral si ji s tím, že chvíli neposedí a „zápřah“ k životu prostě potřebuje. Snad si sympatická herečka nezopakuje minulost, s Petrem Kracikem (65) se údajně rozvedli, protože ji režisér podváděl.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden