Muže, se kterým chtěla mít děti, potkala Valerie Zawadská až ve svých pětatřiceti letech!

S mužem svého života začínala v maličkém bytě bez koupelny!

V mládí bojovala s nadváhou, nepřijali ji na JAMU, ale Valérie Zawadská (62) se nevzdávala a šla si za svým hereckým snem. Dokázala dokonce mistrovsky uplatnit i svůj drsný hlas!

Přímo o herectví Valérie Zawadská jako malá neuvažovala, rozhodně si ale vzpomíná, že si vždycky přála být vidět. Záviděla tak starší sestře, když nastoupila do tanečního a dramatického kroužku. „Když mi bylo dvanáct, měli jsme ve vesnici hrát loutkové představení. A mně se za tím paravánem nelíbilo,“ vzpomínala. „Proč má být vidět jenom kousek mé ruky a nějaký maňásek, když chci být vidět celá? A podařilo se.“

Dětské stěhování a pády

Rodiče Valérie se často stěhovali za prací v zemědělství. „Zvláštní, že si pamatuji situaci, kdy mi muselo být asi dva a půl roku,“ líčila herečka. „Seděla jsem ve staré vétřiesce, která měla motor mezi sedadly. Na tom jsem seděla a živě si vybavuji, jak mě to hřálo do zadku. Jako by to bylo předevčírem. V životě jsem se stěhovala tolikrát, že pokud se budu stěhovat ještě jednou, tak to bude po devatenácté a to už by mohlo stačit. “ Do osmi let žila Valérie na Krnovsku, pak rodina přesídlila do Loučné nad Desnou. Díky povolání rodičů měla herečka už od mládí blízko ke koním, což později využila i

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama