Moje šťastná hvězda

Může si za upadající slávu sama?

Slavíky už sice odvál pomalu čas, pro Lucii Bílou (55) je to prý ale stále velmi živé téma.


Ačkoli na sobě nedala zpěvačka nic znát, jen velmi těžko podle všeho nesla, že se umístila až na druhém místě. Po většinu své kariéry byla totiž zvyklá na něco docela jiného a teď se údajně cítí zklamaná a provází ji pocit, že všechna ta zlatá léta už jsou nenávratně pryč.


Potupná porážka


Vždyť ani její věrní fanoušci ji nedokázali udržet na první příčce v anketě Český slavík a musela tak uvolnit místo mladší kolegyni Ewě Farné (28). Od roku 1996 je to teprve potřetí, kdy se musela smířit s porážkou. „V této těžké době má pro mě hodnotu zlata,“ uvedla, když  přebírala „pouhé“ stříbro. Ostatní jsou ale přesvědčeni, že si za to může tak trochu sama.


Přece jen v poslední době je o ní slyšet spíš jako o úspěšné podnikatelce s citem pro obchod než jako o zpěvačce. Desku vydala naposledy před dvěma lety a kvůli covidu to s koncerty nebylo dvakrát slavné, zato na poli podnikatelském se rozjela ve velkém.


Otevřela Divadlo Lucie Bílé, dala se na prodej šperků a vlastní značku kávy. Není proto divu, že je teď možná pro fanoušky víc podnikatelkou než zpěvačkou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden