Moje šťastná hvězda

Muže svého života si Rázlová vzala ve vězení

Moje šťastná hvězda

Do vínku dostala krásnou tvář i velké na dání. Ale sudičky pro ni připravily rovněž těžké zkoušky, které ji stály hodně sil.

Ani krása a talent nejsou zárukou idylického života. Své by o tom mohla vyprávět REGINA RÁZLOVÁ (75), která zažila nejednu krušnou chvíli a na pravou lásku si musela počkat až do zralého věku.

V době, kdy se Regina Rázlová (75) narodila, se mohlo zdát, že má obrovské štěstí, protože její otec Stanislav (†79), původním povoláním inženýr chemik, se v 60. letech stal úspěšným politikem. Dokonce byl jednu dobu předsedou vlády, později pak dlouhá léta působil jako předseda České plánovací komise.

Ale jak herečka jednou prohlásila, ve skutečnosti se s ní od dětství vleče svým způsobem drsný osud, protože její sestra a bratr zemřeli, takže se rodiče logicky upnuli na ni.

Trému vůbec nepociťovala

Od dětství vystupovala na nejrůznějších besídkách a krásně recitovala, prý tehdy ani nepociťovala žádnou trému. Měla ale také velký

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden