Moje šťastná hvězda

Muže už nepotřebuje

Letos v dubnu to byly již čtyři roky, co tento svět opustil úžasný režisér Juraj Herz (†83). Jeho životní partnerka, hvězda seriálu ZOO a úžasná dabérka Martina Hudečková (58), se ale s jeho odchodem stále ještě nesmířila.


A dokonce se nechala slyšet, že žádného jiného chlapa už ve svém životě nechce. „Ono to nejde, jsou věci, které se nedají opakovat,“ říká smutně. S Herzem sice žila jen osm let, podle ní to ale bylo to nejkrásnější období, které kdy zažila. Do života jí totiž vstoupil zrovna ve chvíli, kdy už ani nečekala, že by mohla prožít lásku s velkým L.


Její bolest je pořád tak velká, že musela opustit i jejich společný byt na Vinohradech, protože snad ani nebylo věci, která by jí ho nepřipomínala, a navíc měla pocit, že tam s ní je, a nemohla se té myšlenky zbavit. Sama přiznává, že čas sice dokáže rány zahojit, jizvy ale zůstávají.


Každý ale ví, že láska je velice mocná a nikdo nikdy nemůže vědět, kdy nám zase vstoupí do života. Stejně tak nečekaně, jako kdysi poznala právě jeho, může přijít i někdo jiný, kdo jí dá opět důvod se smát. Po všem to trápení by si to zasloužila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden