Může za její krutý rozvod adopce?

Příznivci Nely Boudové (51) si jistě vzpomenou na její slova o tom, že by svou první svatbu v životě chtěla stihnout do padesáti let. To se sice herečce podařilo, ovšem asi jen sotva si představovala, že pouhé dva roky po svatbě už bude zase sama bez manžela Alexandra (45).

Ohledně rozpadu jejich vztahu se vyrojilo mnoho spekulací, jednou z nich byl i fakt, že jestli za odloučením partnerů nestojí adopce děvčátka z dětského doma. Není to totiž tak dávno, co se nechala Boudová slyšet, že rodina z jejího rozhodnutí nebyla ani trochu nadšená.

Tvrdý pád z rájena zem Po romantickém zasnoubení následovala snad ještě romantičtější svatba na pláži v půvabném městečku El Cotillo na ostrově Fuerteventura. Idylka však trvala jen krátce a záhy přišla doslova ledová sprcha.

S Alexandrem to nejdříve vypadalo na velkou lásku

Boudová se na manželství velmi těšila a věřila, že spolu s manželem zestárne, to se však nestalo. Co ale bylo skutečnou příčinou jejich rozchodu? O rozvodu herečka zásadně vůbec nemluví. Je to pro ni stále prý velmi bolestné téma a rozpad manželství jí velmi bolí.

Absolutně s tím nesouhlasili Nicméně rozpovídala se o adopci, která měla být podle zlých jazyků jedním z důvodů, proč už nejsou s manželem spolu. Začátky s adoptovanou Sašou (9) byly prý hodně krušné. Synové Andrej (20) a Dalibor (18) s tímto krokem vůbec nesouhlasili a doma probíhaly prý hodně drsné hádky.

„Já jsem měla pocit, že se mám opravdu dobře, že ke mně byl osud velmi laskavý, že jsem na tom materiálně tak, jak na tom jsem, a že můžu někomu pomoct, což byla moje motivace, vysvětlovala herečka s tím, že už v pubertě snila o tom, že si z dětského domova dítě odvede.

Nový život začal mít trhliny V padesáti letech tak začala Boudová žít docela novým životem, vdala se a pořídila si třetího potomka. Jenže po dvou letech je na tři děti sama. Podle lidí z okolí mělo být hereččino rozhodnutí poněkud sobecké.

Její synové jsou už dospělí a mámu tolik nepotřebují. Boudová v sobě ale stále měla mít potřebu o někoho pečovat, navíc celý život prý toužila po dceři. Sice si prý splnila svůj dlouholetý sen, ovšem za jakou cenu - zůstala sama.

Opravdu její muž neunesl, že by měl vychovávat cizí dítě? Nebo snad s adopcí Saši nesouhlasil a ona si holčičku prosadila i přes jeho nesouhlas? A byl rozvod jen následkem jejího rozhodnutí? To už se asi dnes nedozvíme, protože o příčinách konce manželství nechce Nela mluvit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden