Muži jí leželi u nohou, s žádným ale nevydržela

Evelyna Steimarová byla vždy velice impulzivní a stejně tak rychle, jak se dokázala zamilovat, ji to i přešlo. A to se jí pořádně vymstilo.

Pro svou krásu a četná milostná dobrodružství bývala EVELYNA STEIMAROVÁ (76) považována za femme fatale herecké scény. Neprávem se ale zapomíná na to, že je to také vynikající herečka.

Narodila se do slavné herecké dynastie Steimarů a Budilů, a tak se dalo očekávat, že se Evelyna Steimarová (76) stane pochopitelně rovněž herečkou. Jenže jejím otcem byl Jaroslav Juhan (†89). Jeho jméno nám dnes už mnoho neříká, ale ve své době to byl známý sportovec, hrál například profesionálně hokej.

Především byl ale vynikající automobilový závodník a také úspěšný prodejce luxusních vozů značky Porsche. Jenže když bylo Evelyně šest let, emigroval do Guatemaly, kde pokračovala jeho úspěšná obchodní i závodnická kariéra. Ovšem pro jeho bývalou ženu, herečku Jiřinu Steimarovou (†91) a malou dcerku to znamenalo jediné – pokažený

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden