Moje šťastná hvězda

Muži ji milovali, na toho pravého čekala marně

Moje šťastná hvězda

Byla tak krásná, že každému okamžitě zamotala hlavu. Sama ale svůj půvab považovala za překážku. Sen o spokojeném vztahu se nikdy nestal skutečností.

Kdyby se IRENA KAČÍRKOVÁ (†60) narodila někdy jindy nebo někde jinde, byla by z ní nejspíš velká hvězda. Ale navzdory všem překážkám a pádům si zachovala svou tvář.

V rodném listě měla sice Irena Kačírková (†60) napsáno jako místo narození naše hlavní město, ale celé své dětství a mládí prožila v Ostravě, kde měl její otec prosperující obchod s kožešinami. Vyrůstala jako typické dítě z lepší prvorepublikové rodiny – byla obklopena dostatkem, k dispozici měla služku a dostalo se jí vytříbeného vzdělání.

Dlouho si myslela, že je jedináček, až později se dozvěděla, že krátce před jejím narozením zemřel starší bratr a maminka během manželství sedmkrát potratila. To vše ale bylo obestřeno tajemstvím, protože se

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden